Szkolenia biznesowe dla firm i trenerów

 

CO CHCECIE PAŃSTWO OSIĄGNĄĆ POPRZEZ SZKOLENIA?

   Naszą pasją jest pomoc w realizacji celów, które stoją przed Państwa zespołem firmą lub organizacją. Prosimy więc o zadanie sobie pytania: co chcę osiągnąć poprzez szkolenia? Rzetelna odpowiedź pozwoli nam zaprojektować efektywną ścieżkę szkoleń dla Państwa firmy. 

Organizowane przez nas szkolenia dla firm oraz Klientów indywidualnych są zawsze dopasowywane do konkretnych potrzeb. Dotyczy to zarówno zakresu, jak i formuły poszczególnych treningów szkoleniowych. Poprzez takie podejście uczestnicy prowadzonych przez nas szkoleń mają możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy w optymalnych warunkach, które spełniają ich specyficzne wymagania.

Mamy pełną świadomość, że dobre szkolenie dla firm i Klienta indywidualnego - szkolenie biznesowe - może powstać tylko i wyłącznie po konsultacji z Klientem i w ścisłej z nim współpracy. Poza szkoleniami prowadzonymi wewnątrz firm organizujemy także szkolenia otwarte.  Aby sprawdzić naszą ofertę w tym zakresie, wystarczy kliknąć w menu po lewej stronie w zakładkę "Kalendarz szkoleń". Widnieje tam spis szkoleń, które zostały przez nas zaplanowane. Po wybraniu interesującego dla Państwa szkolenia, pojawi się jego szczegółowy program.

Zawsze chętnie Państwu doradzimy, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu! 

Szkolenia biznesowe dla firm służą kształtowaniu warsztatu zawodowego i wspierają rozwój osobisty. W czasie naszych szkoleń stawiamy nie tylko na wiedzę, ale w dużej mierze na praktykę (mając cały czas na uwadze, że człowiek dorosły uczy się przez doświadczenie). Szkolenia biznesowe służą bowiem nie tylko nauce, ale również utrwaleniu wiedzy - poprzez ćwiczenia indywidualne i grupowe, warsztaty, rozmowy, itp.

Naszą specjalnością są szkolenia dla trenerów, które stanowią wyjątkową okazję do spotkań, wymiany doświadczeń oraz uzyskania cennych porad. Udoskonalimy Twój warsztat i wzmocnimy Twoje zalety, wyposażymy Cię w niezbędną wiedzę i umiejętności, jakie posiadać powinien każdy trener. Podpowiemy jak "przejąć władzę" na sali szkoleniowej i nie dać się ponieść negatywnym emocjom. 

Zgrane, dopasowane i pelne zapału do pracy zespoły budujemy na sali szkoleniowej oraz w ramach szkoleń outdoor'owych. W ten sposób możemy nie tylko przekazać niezbędną wiedzę, ale też sprawdzić kto lub co stanowi najsłabsze ogniwo Twojej drużyny. Zadania na czas, zagadki logiczne, ćwiczenia sprawdzające sprawność fizyczną oraz umiejętności niezbędne do pracy w zespole i pracy samodzielnej to tylko niektóre elementy naszych szkoleń w plenerze. Zespoły trenerskie wspieramy w rozwoju ich umiejętności, służacych do tworzenia i prowadzenia szkoleń.