Szkolenia sprzedażowe – zarządzanie sprzedażą, szkolenia dla handlowców

 

   Sprzedaż, podobnie jak nabywanie umiejętności handlowych, to proces wieloetapowy.  Proste transakcje które wykonywaliśmy w przeszłości, w miarę upływu czasu ustepują miejsca coraz bardziej skomplikowanym taktykom. Okazało się, że zarządzanie sprzedażą to mechanizm trudny, ale istotny.  Świadomi klienci mają coraz większą wiedzę na temat sposobów działania handlowców, a to powoduje, że proces sprzedaży stopniowo wkracza na coraz wyższy poziom.  Tradycyjna wiedza na temat technik to za mało. Aby zwiększyć zysk ze sprzedaży nie wystarczy też rozwiązać problemu Klienta. Należy stworzyć atmosferę zaufania i zbudować więź emocjonalną prowadzącą do value - based selling - sprzedaży opartej na wartości.

   Wysoko cenimy te wartości, dlatego też proces sprzedaży pojmujemy bardzo szeroko i mamy w tym obszarze znaczące  dokonania.

   W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia sprzedażowe, a w ich ramach, między innymi, zarządzanie sprzedażą, szkolenia dla handlowców i szkolenia z zakresu negocjacji. Każde szkolenie przygotowuje
i prowadzi trener sprzedaży - specjalista w swojej dziedzinie. Szkolenia są przygotowywane zgodnie
z Państwa potrzebami i oczekiwaniami. Nasze projekty „szyjemy na miarę”, dlatego nasza współpraca rozpoczyna się na długo przed pojawieniem się trenera w sali szkoleniowej. Proponujemy Państwu szkolenia zarówno w salach, aby przyswoić sobie możliwie najwięcej wiedzy, jak również  szkolenia outdoorowe, aby ową wiedzę sprawdzić w praktyce. Jesteśmy przekonani, że dopasujemy się do Państwa potrzeb.

 Przekonaj się, jak możesz zwiększyć efektywność sił sprzedażowych w swojej firmie! 
Skontaktuj się z nami!