Szkolenia interpersonalne, szkolenie z negocjacji

 

  Przez lata obserwowaliśmy pracę tysięcy zespołów - małych i wielkich, jednorodnych, wielokulturowych, skupionych i rozproszonych terytorialnie.
Łączy je kilka elementów - aby być efektywnymi, członkowie zespołów muszą utożsamiać się zcelami organizacji i jej funkcją. Aby to osiągnąć nie wystarczy praca w przyjaznej atmosferze. Nieodłącznym elementem jest zrozumienie ról zespołowych, właściwy proces komunikacji oraz otwarta postawa wobec innych.

   Naszą pasją jest rozwój zespołów. Dokonujemy tego poprzez metody pleasure & adventure, czyli naukę przez doświadczenie.
Prowadzimy szkolenia outdorowe, jak i na sali szkoleniowej. Przygotowujemy szkolenia interpersonalne, szkolenia integracyjne oraz szkolenia z negocjacji.
Za ich pośrednictwem uczymy jakie techniki komunikacyjne stosować, aby prezentowany przez nas pomysł spodobał się pozostałym uczestnikom zespołu, jak walczyć ze złymi nawykami komunikacyjnymi (metoda: „przećwiczymy to razem”). Prowadzimy także tzw. "Stres szkolenie". Jest to szkolenie, w czasie którego uczymy jak opanować nerwy, pozbyć się stresu, zapanować nad emocjami i własnym ciałem
w czasie wystąpienia, czy rozmowy.

Stawiamy na przyjemność wspólnej pracy przy realizacji różnych form edukacyjnych (gier decyzyjnych, menedżerskich, scenariuszowych, czy geotreningu).

  Wszystko po to, aby Twój zespół zyskał jak najwięcej.

  Zależy Ci na wzmocnieniu zespołu - daj nam znać, przygotujemy dla Ciebie coś specjalnego!