10-01-2018

Team Spirit twojego zespołu kluczem do mistrzostwa sportowego

Jesteś trenerem sportowym, pracujesz z zespołami sportowymi? Jesteś trenerem pracującym ze sportowcami dyscyplin indywidualnych, trenerem personalnym, nauczycielem wychowania fizycznego? A może pracujesz z ludźmi, dla których ważne jest budowanie relacji opartej na zrozumieniu, wzajemnym zaufaniu i dobrej komunikacji, dzięki czemu razem możecie osiągnąć mistrzostwo w swojej dziedzinie? Być może pracujesz w klubie sportowym, siłowni, stowarzyszeniu i fundacji związanej ze sportem?

 ZAPRASZAMY na szkolenie "Team Spirit twojego zespołu kluczem do mistrzostwa sportowego", które odbędzie się 21.01.br w WSB w Dąbrowie Górniczej. Poprowadzi je Jakub Lewandowski i Ewa Stellmach. Gościem będzie Wojciech Cygan, członek zarządu PZPN.

Na szkoleniu pokażemy, że trening mentalny to nie tabletka od bólu głowy, ale konkretne ćwiczenia mające stopniowo zwiększyć odporność psychiczną zawodników, tj. pewność siebie, wiarę we własne umiejętności, koncentrację w kluczowych momentach, czy zwiększenie motywacji.
Wraz z zaproszonymi gośćmi przedstawimy założenia pierwszego w Polsce programu studiów podyplomowych, dzięki którym trenerzy zdobędą wiedzę oraz nabędą umiejętności, potrzebne do wspierania swoich zawodników od strony mentalnej. Współczesny trener to nie tylko dobry technik i taktyk, to również człowiek, który wie, w jaki sposób wspierać mentalnie swojego zawodnika.

wsbdg