07-02-2017

Pierwszy warsztat Akademii Sprzedaży PNSA

17 lutego odbędzie się pierwszy tegoroczny warsztat w ramach Akademii Sprzedaży PNSA. Tematem będzie „Sukces to synergia pasji i biznesu. Czyli o efektywnym i inspirującym prowadzeniu zespołu sprzedażowego.” Warsztat poprowadzą Jakub Lewandowski i Jarosław Jóźwiak.

Podczas warsztatu zostaną poruszone kwestie inspiracji do wprowadzania innowacyjnych działań w pionach sprzedażowych, o tym jak zbudować skuteczną symbiozę działań edukacyjnych i biznesowych oraz w jaki sposób wzmocnić umiejętności zarządcze Nieformalnego Lidera Sprzedaży.

Warsztat odbędzie się w godzinach 14:30 – 17:00 w siedzibie Konfederacji Lewiatan na ul. Zbyszka Cybulskiego 3; 00-727 Warszawie.

Prowadzący:

Jakub Lewandowski - trener, coach ICC, właściciel firmy Pasja G.D.T, ekspert PNSA. Autor wielu treningów i warsztatów z zakresu zarządzania coachingowego, zarządzania zespołami sprzedażowymi, psychologii sprzedaży, motywacji, rozwoju osobistego i komunikacji. Licencjonowany Trener Insights Discovery, FRIS, Facet5, Practionery NLP oraz MindSonnar. Prelegent na ogólnopolskich konferencjach. Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu oraz Komisji Sędziowskiej Polish National Sales Awards. Wykładowca-praktyk na studiach podyplomowych i MBA w kilku renomowanych uczelniach w Polsce (Sieć Wyższych Szkół Bankowych, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej). Uruchomił wraz z zespołem autorskie kierunki studiów podyplomowych takie jak „Akademia Trenera Biznesu”, „Akademia Menedżera Sprzedaży”. „Akademia Biznesu Rodzinnego”. Ekspert w TVN24 Biznes i Świat.
 

Jarosław Jóźwiak - Dyrektor Działu Klimatyzacji LG Electronics, Laureat PNSA w kategoriach SUPERSPRZEDAWCA roku 2016 i Dyrektor Sprzedaży. Absolwent Politechniki Lubelskiej, Wydział Zarządzania i Podstaw Technik. Ukończył Szkołę Zarządzania Sprzedażą, a także studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie Zespołem Sprzedaży. Karierę rozpoczynał w firmie Cersanit SA. Kolejnym etapem kariery była praca dla francuskiej firmy Jacob Delaton i budowa jej struktur w Polsce. Następny etap kariery, to praca w branży klimatyzacyjnej dla firm TeknoTerm/Lindab, PM Luft Lewaco. Od roku 2003 związany z firmą LG Electronics. Od 2010 roku na stanowisku Dyrektora Działu Klimatyzacji odpowiedzialnego za rynek Polski oraz krajów nadbałtyckich.

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt:

Magdalena Sieradzka
Brand Manager
Polish National Sales Awards
Ul. Bielska 29/2
02-394 Warszawa
Mob: 608 490 374
Tel.: (+48 22) 853 56 22 do 24

pasja

pnsa