25-01-2017

Rekomendacja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Szkoleniowej Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku

Jako przedstawiciel PASJI Grupy Dobrych Trenerów miałem przyjemność wziąć udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Szkoleniowej Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku, która odbyła się w dniach 22-23 kwietnia w Lublinie. Drugiego dnia konferencji prowadziłem warsztat: „Chiny moja pasja – jak można zainspirować przedsiębiorcę, trenera i coacha chińską kulturą biznesu?

Chciałbym raz jeszcze bardzo podziękować za ciepłe i serdeczne przyjęcie mnie oraz pozostałych prelegentów. Bardzo sprawna obsługa, przejrzyste zasady i harmonogram spotkania oraz doskonała lokalizacja sprawiły, że wszyscy wiedzieliśmy, ile wysiłku włożono w organizację konferencji. Dzięki temu, wśród uczestników, naturalnie stworzyła się fantastyczna atmosfera, która bardzo sprzyjała nauce, rozmowom i wymianie poglądów.

Organizatorom spotkania udało się zaprosić wielu wybitnych prelegentów – trenerów, coachów oraz znakomitych przedstawicieli świata nauki. Poprzez takie połączenie po raz kolejny udowodniono, że w doskonałych relacjach pozostają przedsiębiorczość, nauka oraz coaching.

Serdecznie wszystkim polecam udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Szkoleniowej Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku. Jest to doskonałe doświadczenie zarówno naukowe, jak i biznesowe, dzięki któremu zdobyć można nie tylko nowe umiejętności i wiedzę, ale także cenne kontakty i wzorce.

Michał Hanuszek

Przedsiębiorca, Trener Biznesu, Konsultant ds. rynku chińskiego